90 komentářů u “Reference, komentáře

 1. Mourovatá kočka z Voroněžské Reagovat

  🐈 🕸️ 👍
  Potřebovala jsem zasíťovat balkón pro kočku a zároveň odstranit staré balkonové zasklení, takže náročnější úkol. Vše úspěšně proběhlo (dokonce včetně neplánovaného připevnění náhle uvolněné zábrany pod zábradlím, což bylo úplně skvělé) a výsledkem jsem spokojená, síť vypadá pěkně a drží.
  Kočka si taky zatím nestěžovala.
  Takže doporučuji.
  🐈 🕸️ 👍

 2. Milan Němec Reagovat

  Takto si představují práci odborníka!Rychla a přesná domluva,perfektní,bezchybná realizace bez dlouhého čekání na termín.Mohu jen doporučit!

 3. Z. Černá Reagovat

  DOPORUČUJI – Spolupráce s panem Chovancem byla skvělá. Perfektní komunikace, vstřícnost, ochota a rychlá realizace. Potřebovala jsem zasíťovat prostor nad schodištěm, aby nedošlo k pádu kočiček. Pan Chovanec udělal vše pečlivě a zasíťovaný prostor vypadá velmi dobře. Síť je v černé barvě a utváří krásný kontrast ve světlém interiéru. Jsem moc ráda za doporučení této sítě od pana Chovance. Ještě jednou moc děkuji 🙂

 4. Kristýna Schwarzová Reagovat

  My i naše dvě bytové kočičky můžeme jen doporučit. Skvělá domluva i práce. 🙂

 5. Monika Hankeová Reagovat

  Pan Chovanec mi instaloval síť pro kočky. Přestože měl zhoršené podmínky pro pohyb se vším si ochotně poradil, práci udělal rychle a podle mého soudu dobře.
  Doporučuji, Hankeová

 6. Arnošt Reagovat

  Pan Chovanec mi instaloval ochrannou síť na kočky. Perfektní profesionální přístup – navrhl mi optimální řešení až do nejmenšího detailu, realizace proběhla naprosto v pořádku a přesně podle mých představ. A hlavně asi podle představ kocoura, který je teď na balkoně maximálně spokojený :-). Díky

 7. Iva Skřivánková, Zuzana Skřivánková Reagovat

  Dnes pan Chovanec montoval mamince síť na okna a naprostá spokojenost. Velice profesionální přístup. Pán je velmi milý,ochotný, vynikající komunikace, vše rychle vyřízeno. Všem vřele doporučuji. A ještě jednou mockrát děkujeme.

 8. Kučerová Reagovat

  Pan Chovanec nám instaloval síť na balkon kvůli kočce. Vše proběhlo v naprostém pořádku, síť drží, kočka je teď věčně na balkoně a my v klidu, že nemůže spadnout. Pro nás velmi dobrá zkušenost a můžeme jen doporučit.

 9. Radka Švehlová Reagovat

  Můžu maximálně doporučit , výborná komunikace, dobré řešení, do pár dnů od objednání máme namontováno 🙏

 10. Martina Burkotová Reagovat

  Výborná práce, moc děkujeme já i kocour 🙂
  Milý, pohodový profesionál.
  Za mě jednička s hvězdičkou a ještě podtržená!! 🙂

 11. Alena Maliňáková Reagovat

  Pan Chovanec nám namontoval ochrannou síť pro kočky do lodžie v paneláku. Všechno proběhlo bezvadně, jsme velmi spokojení, já i kočky Betty a Jim. No a navíc se na náš balkon teď nemůžou dostat holubi, kteří by nám tam rádi zanechali své poklady, o které my však nestojíme.😃😺😺

 12. Klára Lindnerová Reagovat

  Rychlá komunikace, do dvou týdnů od prvního emailu byla síť na balkoně. Vše proběhlo přesně podle domluvy. Se samotnou sítí jsem velmi spokojená, je pevná a zároveň dobře vypadá. Děkuji a doporučuji.

 13. Eva Gothardova Reagovat

  Velká spokojenost, rychlé jednání, vše klaplo, jak jsme se domluvili. Pán velmi šikovný, příjemný, všem doporučuji.

 14. Mirka Pavlíčková Reagovat

  Oceňuji rychlou a vstřícnou komunikaci, super rychlý termín realizace, samotná instalace proběhla na jedničku. Osazenstvo domácnosti se zbavilo strachu o kočky, kočky získaly neomezený pobyt na balkoně.
  Firmu pana Chovance mohu jen DOPORUČIT!!!

 15. Ivana Sobotková Reagovat

  Instalace ochranné sítě na okno pro kočku.Rychlé jednání, kvalitnĕ provedená práce.Doporučuji všem,kteří potřebují kvalitní zásobování.

 16. Marek Janovsky Reagovat

  firmu pana Chovance mohu jen doporucit montaz site na balkon pro kocky dobra prace.

 17. Jana Mlčochová Autor článkuReagovat

  Moc děkuji za dnešní instalaci sítí do oken a lodžie v Prostějově. Perfektní, precizní práce, skvělá domluva, mohu jen doporučit a moc děkuji👍👍

 18. Zuzana Pišanová Reagovat

  Práce pana Chovance naprosto luxusní, já i mé dvě kočeny jsme naprosto spokojené, rychlá a kvalitní práce, super komunikace, mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme 🙂🐈🐈

 19. Blanka Janiczková Reagovat

  Šikovný, sympatický profesionál,
  doporučuji já i můj kocour Lucifer

 20. Jana Olomouc Reagovat

  Firmu mohu doporučit. Pan Chovanec mi instaloval sítě pro kočku do dvou oken. Kvalitní práce, profesionalita, vstřícnost, ochota, komunikativnost, rychlost. Za mě maximální spokojenost. Diky moc.

 21. Jana Pavlíková Reagovat

  Firmu pana Chovance vřele doporučuji 👍🏻.Kvalitně a rychle provedené zasíťování balkonu pro kočky🐈‍⬛.
  Příjemné chování i skvělá cena.
  Díky a doporučuji 👍🏻👍🏻👍🏻
  Olomouc

 22. Pavla Rajská Reagovat

  Jsem nadšená,pan Chovanec je jeden z mála , který umí poradit a provede čistou práci za dobrou cenu.

 23. Dagmar Reagovat

  Pan Chovanec je prostě boží,zjevil se tu,okno zasíťované v mžiku a zase zmizel, co pro mne udělal, ví on sám.Děkuji moooc

 24. Tomas R Reagovat

  Zasietovanie balkonu sietou pre macky. Kvalitna a poctiva praca za dobru cenu. Odporucam. Brno

 25. Gabriela M Reagovat

  Skvela praca! Na zaciatku to vyzeralo ze zasietovanie atypickeho maleho balkonu bude velka komplikacia no pan Chovanec to skvele vymyslel a siet vypada elegantne diky tomu ze je cierna a hlavne je ciste zapracovana do steny a profesionalne instalovana. Urcite doporucuji! 🙂

 26. Marek Sikora Reagovat

  Pan Chovanec nám instaloval síť pro kočky do zimní zahrady. Jsme opravdu velmi spokojeni, skvěle odvedená práce. Zároveň velmi oceňuji celkový přístup, poctivost a snahu najít co nejlepší řešení pro zákazníka s ohledem na konkrétní podmínky. Upřímně doporučuji!

 27. Sítě na balkon pro kočky Brno Reagovat

  Rychlá domluva a vstřícné jednání. Pan Chovanec si poradí se vším a vymyslí řešení na míru. Velká spokojenost. Určitě tuto firmu doporučuji.

 28. Dagmar Pokorná Reagovat

  Instalace sítě pro kočky na balkon.
  Pan Chovanec je velmi šikovný, ochotný a profesionál, kterému bych ještě jednou touto cestou chtěla poděkovat.
  Pohotově vyřešil i vícepráce, které nebyly součástí původně objednaných prací, flexibilně navrhl a provedl řešení podle dodatečných požadavků.
  Po instalaci provedli kocouři ihned kontrolu kvality a je to na jedničku. Moc děkuji a doporučuji.

 29. Lukáš Středula Reagovat

  S panem Chovancem je výborná domluva, poradí a práci odvede precizně. Objednána byla síť pro kočky, obě se zdají nadmíru spokojeny 🙂 Jednoznačně doporučuji! Ještě jednou díky!

 30. Pavlína Hegerová Reagovat

  Ten, kdo ještě váha kým zasíťovat balkon, tak jedině u firmy Chovanec. Příjemné jednání, kvalitní a rychlá práce, doporučuji.
  Pavlína Hegerová
  Olomouc

 31. David Špurek Reagovat

  Pan Chovanec je neskutečný člověk.Potřeboval jsem síť na balkon kvůli kočkám.Nemohl jsem však nikoho sehnat,až na pana Chovance,který byl 300km od našeho bydliště.I přes to přijel,nainstaloval síť,která je pevná a kvalitní.Je to velmi příjemný člověk,profesionál,který ví co dělá.Jsme velmi spokojeni s jeho prací a finanční dostupností a jak si myslím,tak přijede kamkoli si řeknete.😂 Mohu jen doporučit.
  LOUNY

 32. Neborová Reagovat

  Pa Chovanec nám instaloval ochannou síť proti holubům na lodžii. Jeho práce byla rychlá, profesionální a velmi dobré cenové relaci

 33. Věra Oravcová Reagovat

  Na pana Chovance samá chvála, až by si člověk pomyslel, zda je to pravda. Ano, je to skutečnost, což je úžasný.
  Dnes mi zasíťoval 2 lodžie. Je to fakt borec, kterého všem doporučuji.
  Rychlé jednání, nic není nemožné, práce kvalitní. Já i kočičky vrníme spokojeností.
  Věra Oravcová, Brno

 34. Daniel Rusnák Reagovat

  Spoluprácu s pánom Chovancom hodnotím veľmi pozitívne. Oceňujem hlavne rýchlosť celého procesu, ktorý trval len 2 dni: Od objednania po inštaláciu siete.

 35. Vaverková Karolína Reagovat

  Přidávám se k referencím. Spolupráce byla skvělá. Domluva i práce velmi rychlá a bez jakýchkoliv problémů. Děkuji
  Zlín

 36. Michnová I. Reagovat

  Velice doporučuji. Skvělá komunikace,rychlost, perfektní provedení, skvělá cena.
  S prací jsme opravdu velice spokojeni a doporučuji všem.

 37. Dušana Jurková, Brno Reagovat

  Potřebovala jsem netradiční zasíťování balkonu, aby nevypadly kočky a přitom jsem mohla používat markýzu. Jednání vstřícné a korektní, provedení rychlé a perfektní, cena příznivá. Děkuji za 100% práci. Firmu vřele doporučuji.

 38. Jitla Grünwaldová Reagovat

  Mohu všem, kteří ještě váhají, doporučit firmu pana Chovance. Instaloval nám ochrannou síť pro kočky a jsme moc spokojení. Bezvadná komunikace, výborná cena, perfektně odvedená práce, provedená s láskou k řemeslu! Za nás 100 % spokojenost 😀

 39. Markéta Reagovat

  Využili jsme služeb p. Chovance a nechali si zasíťovat balkón proti holubům. Kvalitní rychlá práce, vyhověl i našim požadavkům ohledně zachování truhlíků na zábradlí a vymyslel vše k naší plné spokojenosti. Doporučujeme.
  M.K.

 40. SÍŤ NA BALKON Reagovat

  Pan Chovanec nám zasiťoval balkon, aby kocourek nevypadl a s jeho prací jsme moc spokojení. Vstřícný, ochotný, cena. Nemám co vytknout, můžu jen doporučit.

 41. Romana Vaculíková, Břeclav Reagovat

  Instalace ochranné sítě na balkon. Firmu pana Chovance doporučujeme. Velmi vstřícné, milé chování. Kvalitně a rychle odvedená práce. Teď už můžeme s klidem naši Bettynku pustit na balkon.
  Děkujeme. 👍🐈

 42. Marie Becklová (Rakovník) Reagovat

  Firmu pana Chovance vřele doporučuji. Pan Chovanec má přívětivé chování, co slíbí, to splní. Pracuje kvalitně a rychle. Byla jsem moc spokojená. Ještě jednou – doporučuji.

  • Tereza Tlachová Reagovat

   Za mě též velká spokojenost.
   Parádní jednání, rychlá domluva a realizace.
   100% doporučuji.

 43. Martin Brzobohatý Reagovat

  Zasíťování zaskleného balkónu (ochrana pro kočku). Pana Chovance mohu jedině doporučit. Férové jednání, cena předem, kvalitně odvedená práce. Nebyl problém se rychle domluvit na realizaci.

 44. Jitka J. Reagovat

  Díky za perfektně provedenou práci montáže ochranné sítě na balkón. Pan Chovanec je profík, výborná komunikace,ochota,vstřícnost.👌👍

 45. Mariana Reagovat

  Odporúčam, rýchle, kvalitné prevedenie a hlavne bezpečné aj pre obrovské kočky ako MCO!!!…máme čiernu sieť a vyzerá úplne super, kočky si balkón veľmi rýchlo obľúbili, dokonca pán Chovanec bol tak milí a navŕtal mi dieru aj pre závesnú hojdačku,ďakujeme) 👍

 46. Zoe Kratochvílová Reagovat

  Pana Chovance mohu vřele doporučit. Skvělá komunikace, perfektní přístup a domluva, vstřícnost ohledně termínu realizace, skvěle provedené zasíťování lodžie a okna pro našeho kočičího mazlíčka. V neposlední řadě je pan Chovanec velice sympatický a milý člověk, se kterým je radost spolupracovat 🙂 Dávám 10 z 10 a palec nahoru!
  Zoe Kratochvílová, Brno-Bystrc

 47. Galová Vladimira, Julianov Brno Reagovat

  Instalace ochranné sítě na balkon.Rychlé jednání a velmi kvalitně provedená práce panem Chovancem.MOHU JEN DOPORUČIT 👍👍. Díky, díky.

 48. V. Kouba Reagovat

  Firmu pana Chovance mohu doporučit. Vše proběhlo podle dohody ve velmi dobré kvalitě. Jednalo se o montáž sítě na lodžii proti holubům s možností ji uvolnit částečně nad zábradlím. Síť je dobře vypnutá a doporučená písková barva vůbec při pohledu neruší.
  Věřím, že holubi budou muset hledat hnízdiště někde jinde.
  Staré Brno

 49. Radka Vymětalová Reagovat

  Instalace sítě na atypický balkon.
  Velká spokojenost. Vstřícný, prozákaznický přístup. Kvalitně odvedená práce do nejmenších detailů. Kladně hodnotím nejen kvalitu práce, ale také výbornou komunikaci a ochotu při nalezení optimálního řešení.
  Vysoký standard kvality, vřele doporučuji.

 50. Blanka Studnařová, Vyškov Reagovat

  S prací pana Chovance jsem velice spokojená a doporučuji všem kteří potřebuji kvalitní zasíťování balkónu pro bezpečí svých kočičích mazlíků.Precizní práce,perfektní komunikace a rychlost od objednání po samotnou realizaci👍👏

 51. Třebíč Reagovat

  S firmou Martina Chovance jsem velice spokojena. Rychlé jednání, profesionální přístup, rychlost, instalace i cena. Síť nepůsobí dojmem vězení, je pevná, nenápadná i estetická. Investice, která se vyplatí pro klid nás i koček. Vřele doporučuji.

 52. Karel, Praha Reagovat

  Jsme velice spokojen s prací od fa pana Chovance. Byla zima a sněžilo, přesto vše super, jenom doporučuji.

 53. Markéta, Náměšť nad Oslavou Reagovat

  Instalace ochranné sítě na balkón. Naprostá spokojenost. Příjemné jednání. Rychlá domluva a instalace sítě ještě před smluveným terminem. Mohu jen doporučit. Kvalitně provedená práce.
  Náměšť nad Oslavou
  29.1. 2021

 54. HOME FIN s.r.o. Reagovat

  S panem Chovancem spolupracujeme přes půl roku. S jeho prací jsme velmi spokojeni, je ochotný, vstřícný, vždy se snaží vyhovět v nejkratší možné době. Firmu rozhodně doporučuji.
  Silvie Mahamidová,
  Vedoucí provozního úseku,
  HOME FIN s.r.o., správa nemovitostí

 55. Zasíťování balkonu - Brno Reagovat

  Od pana Chovance jsem si nechala zasíťovat balkon, aby na něj mohla bez obav i kočka. Domluva i realizace byla bezproblémová a rychlá, cena příznivá a byly splněny veškěré požadavky na instalaci sítě. Pana Chovance určitě doporučuji, je to profesionál s lidským přístupem a pokud budu potřebovat do budoucna další síť, vím, na koho se obratit.
  Lukášková Kamila (Brno – Černá Pole)

  • Tomáš Reagovat

   Pan je příjemný, rychlý a pečlivý. Děkujeme za lidský a zároveň profesionální přístup při nainstalování sítě proti uletění papouška.

 56. Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, Reagovat

  Firma pana Chovance prováděla ochranné zasíťování balkonů proti ptactvu ze tří světových stran na památkově chráněné budově polikliniky Zahradníkova, Brno.
  Instalace byly provedeny k naší spokojenosti v domluveném termínu a rychle.
  Firmu můžeme doporučit.

 57. Třebíč, Vaňkovo nám Reagovat

  Firmu pana Chovance můžu vřele doporučit. Super jednání, cenová nabídka a přístup. Za mě naprostá spokojenost!!!!

 58. Letovická Brno Reagovat

  V pondělí objednáno, ve čtvrtek síť nainstalovaná. Perfektní domluva a úprava detailů přesně podle přání.
  Děkuji

 59. Sítě do lodžií Tábor Reagovat

  Výborná domluva, včasný termín instalace. Ochranné sítě do dvou lodžií nainstalovány za necelé 4 hodiny. Profesionální přístup a práce pana Chovance.
  Děkujeme velmi! Služby jistě doporučujeme!
  Polákovi Tábor

 60. Anonym Reagovat

  Od pana Chovance mám hroty na parapetu proti holubům. Spokojenost, rychlost. Doporučuji.

 61. Ochranná síť pro kočku Reagovat

  Jsem velmi spokojená s instalací ochranné sítě, aby mohl kocour bezpečně pobývat na balkoně. V pátek jsem poptávala zasíťování a ve středu odpoledne už byl balkon zasíťovaný. Pan Chovanec pracuje velmi precizně, skvělé jednání, kvalitní práce. Moc děkuji a jeho firmu doporučuji!
  M. Suchomelová

 62. Šárka Terezie Elefantova Reagovat

  Jsem max.spokojená, rychlé jednání, vstřícnost, cena, komunikace, vřele doporučuji všem.

 63. Sieť pre mačky, Moldavská Reagovat

  Skvelá a precízna práca od pána Chovanca. Pripravenosť aj na nečakané prekvapenia, ktoré samozrejme náš balkón obsahoval, ma príjemne prekvapila. Jednanie viac než príjemné, ochota poradiť a doladiť detaily, ktoré boli nad rámec dohodnutej práce: úplne super!! Firmu maximálne doporučujem komukoľvek kto chce dopriať bezpečný pobyt miláčikov na vzduchu. Ešte raz Ďakujem.

 64. Věra, Brno Kohoutovice Reagovat

  Hledala jsem firmu, která mi zasíťuje balkon proti holubům a našla pana Chovance.
  Zakázka byla do týdne hotová, pan Chovanec je velmi vstřícný, šikovný a dá se s ním na všem
  bez problémů domluvit. Nakonec mám zasíťovaný balkon a hroty na kuchyňském okně.
  Jsem velmi spokojená a tuto firmu každému doporučuji.

 65. Hroty proti holubum. Svážná, Brno Reagovat

  Pan Chovanec mi dělal hroty proti holubům. S jeho prací jsem byl spokojený. Domluva rychlá. Ochota a vstřícnost jaká je v dnešní době nevídaná! Můžu doporučit..

 66. Ochranná síť pro bezpečí koček, Brno Starý Lískovec Reagovat

  Jsem velmi spokojená já i moje 4 kočky 😺. Rychlá, bezproblemová domluva. Pan Chovanec je vstřícný, příjemný, snažil se vyhovět všem mým požadavkům a svou nabídku, že dojede, pokud budu ještě chtít něco na síti poupravit opravdu dodržel. Rozhodně doporučuji

 67. Síť proti holubům - Kohoutovice, Brno. Reagovat

  Jednání pana Chovance, bylo velmi rychlé a vstřícné, firmu můžu jen doporučit, vše ke spokojenosti obou stran.
  Pan Chovanec se snaží vyjít vstříc aktuálnímu požadavku zákazníka, žádné čekací doby. Od objednání sítě do týdne namontované. Síť na balkoně je nenápadná a z venkovního pohledu není ani vidět, jsem spokojená. Montáž jsem odkládala zcela zbytečně, protože jsem se bála, že síť na balkoně bude, jak pěst na oko, není to naštěstí pravda.
  Doporučuji M. Žochová

 68. Sítě na ochranu koček Reagovat

  Renata K., BRNO – BYSTRC
  INSTALACE SÍTĚ NA BALKON + DO OKNA:
  Pan Chovanec je velmi šikovný a flexibilní, dovede pohotově zareagovat na nečekané komplikace při práci
  a vyřešit neobvyklé překážky při plnění zadaného úkolu.. 😉
  Vstřícně naslouchá vašim přáním a vždy se snaží přesně vyhovět individuálním požadavkům zákazníka.
  Jsem s jeho provedením práce velmi spokojena, doporučuji! 🙂
  Příště si pana Chovance určitě vyberu znovu! 😉

 69. Síť na terasu, Brno, Mathonova Reagovat

  Komunikace s panem Chovancem byla velmi rychlá, jeden den jsem napsala dotaz, druhý den byl zaměřit a navrhl individuální řešení pro naší terasu. Skvělá práce, rychlá domluva, příjemná komunikace… kočičky i my jsme velmi spokojeni. Firmu doporučuji a dávám pět hvězdiček ☺️ Pukšová

 70. Síť pro kocoura na balkón Reagovat

  Výborná domluva. Navrženo individuální řešení dle potřeb a požadavků kocoura. 😺Jsme moc spokojení.

  Denisa Fuchsová

 71. Dita Taylorová Reagovat

  Se zasíťováním balkónu pro kočky od pana Chovance – velká spokojenost. Rychlé jednání a provedení, výborná kvalita. Kočky si mohou bezpečně užívat pobyt na balkóně a my jsme zcela spokojeni. Doporučuji!

 72. Eva Dvořáková, Zlín Reagovat

  Spolupráci s panem Chovancem hodnotím kladně. Montáž sítí proti pádu koček dopadla na výbornou, oceňuji profesionální přístup a preciznost provedení. Také si velmi cením maximální vstřícnosti a ochoty, perfektní komunikace, řešení na míru. Kočičky jsou nadšené. Tuto firmu doporučuji.

 73. Síť na balkon Reagovat

  Naprostá paráda, velice rychlá domluva i následná realizace, nic nebyl problém včetně zasklené lodžie, jsme spokojení všichni i s kocourem.

 74. zasíťování 2 balkonů Reagovat

  Super domluva, zasíťování 2 balkonů na bytovém domě, hotovo během jednoho odpoledne, maximální spokojenost 😉

 75. Síť na okno Reagovat

  Pan Chovanec nám instaloval do okna síť, abychom mohli normálně větrat i když máme kočky. Domluva i samotná instalace proběhla rychle a bez problémů. Jeho firmu můžeme doporučit jak my, tak i naše kočičky.

 76. Vojtěch Polický Reagovat

  Spolupráce naprosto bez problému. Velmi kvalitně odvedená pracé. Velmi slušné a rychlé jednání. Mohu jedině doporučit.

 77. Pavel Slavík Reagovat

  Pan Chovanec mi dělal na balkon síť proti holubům a hroty proti holubům. S jeho prací jsem byl spokojený. Můžu doporučit.

 78. Bytový dům - Nový Lískovec Reagovat

  Za bytový dům v Novém Lískovci, kdy nám p.Chovanec montoval na okna hroty proti holubům, mohu firmu jen doporučit. Super rychlá domluva, i realizace, pěkná práce. Proto doporučuji.

 79. BRNO - NOVÝ LÍSKOVEC, OBLÁ 14 Reagovat

  Pan Chovanec velmi rychle a ochotně nainstaloval síť na balkoně jako ochranu pro moji kočičku. Dekuji za kvalitně odvedenou práci!

 80. Sítě na balkon - zatepleného a proskleného Reagovat

  Potreboval jsem zasitovat balkon, aby nevypadly kocky. Od prvopocatku bylo jednani perfektni, vcetne samotne realizace. Je divne, ze tu jsou same pozitivni komentare a i kdyz se snazim najit neco negativniho, tak jednoduse nic nenachazim. 🙂 Sluzby pana Chovance doporucuji.

  • Věra Wasserbauerová Reagovat

   Super, už mám síť proti holubům a také hroty na okně. Pan Chovanec je velmi vstřícný a šikovný.
   Dá se s ním na všem domluvit a nic není problém. Moc se mi jeho práce líbí, je kvalitní a všem tuto firmu doporučuji. Děkuji moc za Vaši ochotu a dobře vykonanou práci.

   Brno, 10.7.2020

  • Luklova - Kohoutovice, Brno Reagovat

   Krásná kvalitní práce. Konečně budeme mít klid od holubů!! Spolehlivý, šikovný pán.
   Mohu vřele doporučit.;⁠-⁠)

 81. Jana Nováková Reagovat

  Firmu pana Chovance mohu jen doporučit. Instalace ochranných sítí proti pádu koček bez vrtání proběhla k maximální spokojenosti. Vstřícnost, ochota, cena, komunikace – vše na 100%. Děkuji🐾🐈🐈🐾
  Přerov

 82. SVJ Žitná 21 Brno Řečkovice Reagovat

  Firma pana Chovance je jednou z malá firem, na kterou je spoleh. Aktuálně máme zasíťovanou celou střechu na našem domě k naprosté spokojenosti. A když byl s čím koliv problém, pan Chovanec se snaží hned najít řešení ke spokojenosti zákazníků.

  Vřele doporučuji spolupráci s touto firmou.

 83. SVJ Žitná 15, Brno Reagovat

  Tato firma instalovala sítě proti holubům a jinému ptactvu na balkony ve společných prostorách našeho SVJ Žitná 15 v Brně – Řečkovicích. Firmu pana Chovance doporučujeme. Instalace byla provedena odborně, celkově akci hodnotíme kladně.

 84. Vejchoda Miroslav Reagovat

  Spolupráce s firmou pana Chovance byla ke vší spokojenosti. Vejchoda Miroslav Předseda SVJ.SÍDLIŠTĚ 501 HRUŠOVANY u BRNA

 85. SVJ Žitná 21 Brno Řečkovice Reagovat

  S firmou pana Chovance jsme spolupracovali zatím jednou a to na zasíťování společných balkonů v našem panelovém domě. Naprostá spokojenost, super jednání a přijatelná cenová nabídka. Aktuálně máme s firmou podepsanou smlouvu na zasíťování celé střechy proti holubům. Je pravdou, že nic není problém a pan Chovanec se vždy snaží vyjít maximálně vstříc zákazníkovi. Takže vřele doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..