5 komentářů u “Reference, komentáře

 1. Jana Nováková Reagovat

  Firmu pana Chovance mohu jen doporučit. Instalace ochranných sítí proti pádu koček bez vrtání proběhla k maximální spokojenosti. Vstřícnost, ochota, cena, komunikace – vše na 100%. Děkuji🐾🐈🐈🐾

 2. SVJ Žitná 21 Brno Řečkovice Reagovat

  Firma pana Chovance je jednou z malá firem, na kterou je spoleh. Aktuálně máme zasíťovanou celou střechu na našem domě k naprosté spokojenosti. A když byl s čím koliv problém, pan Chovanec se snaží hned najít řešení ke spokojenosti zákazníků.

  Vřele doporučuji spolupráci s touto firmou.

 3. SVJ Žitná 15, Brno Reagovat

  Tato firma instalovala sítě proti holubům a jinému ptactvu na balkony ve společných prostorách našeho SVJ Žitná 15 v Brně – Řečkovicích. Firmu pana Chovance doporučujeme. Instalace byla provedena odborně, celkově akci hodnotíme kladně.

 4. Vejchoda Miroslav Reagovat

  Spolupráce s firmou pana Chovance byla ke vší spokojenosti. Vejchoda Miroslav Předseda SVJ.SÍDLIŠTĚ 501 HRUŠOVANY u BRNA

 5. SVJ Žitná 21 Brno Řečkovice Reagovat

  S firmou pana Chovance jsme spolupracovali zatím jednou a to na zasíťování společných balkonů v našem panelovém domě. Naprostá spokojenost, super jednání a přijatelná cenová nabídka. Aktuálně máme s firmou podepsanou smlouvu na zasíťování celé střechy proti holubům. Je pravdou, že nic není problém a pan Chovanec se vždy snaží vyjít maximálně vstříc zákazníkovi. Takže vřele doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.