17 komentářů u “Reference, komentáře

 1. Síť pro kocoura na balkón Reagovat

  Výborná domluva. Navrženo individuální řešení dle potřeb a požadavků kocoura. 😺Jsme moc spokojení.

  Denisa Fuchsová

 2. Dita Taylorová Reagovat

  Se zasíťováním balkónu pro kočky od pana Chovance – velká spokojenost. Rychlé jednání a provedení, výborná kvalita. Kočky si mohou bezpečně užívat pobyt na balkóně a my jsme zcela spokojeni. Doporučuji!

 3. Eva Dvořáková, Zlín Reagovat

  Spolupráci s panem Chovancem hodnotím kladně. Montáž sítí proti pádu koček dopadla na výbornou, oceňuji profesionální přístup a preciznost provedení. Také si velmi cením maximální vstřícnosti a ochoty, perfektní komunikace, řešení na míru. Kočičky jsou nadšené. Tuto firmu doporučuji.

 4. Síť na balkon Reagovat

  Naprostá paráda, velice rychlá domluva i následná realizace, nic nebyl problém včetně zasklené lodžie, jsme spokojení všichni i s kocourem.

 5. zasíťování 2 balkonů Reagovat

  Super domluva, zasíťování 2 balkonů na bytovém domě, hotovo během jednoho odpoledne, maximální spokojenost 😉

 6. Síť na okno Reagovat

  Pan Chovanec nám instaloval do okna síť, abychom mohli normálně větrat i když máme kočky. Domluva i samotná instalace proběhla rychle a bez problémů. Jeho firmu můžeme doporučit jak my, tak i naše kočičky.

 7. Vojtěch Polický Reagovat

  Spolupráce naprosto bez problému. Velmi kvalitně odvedená pracé. Velmi slušné a rychlé jednání. Mohu jedině doporučit.

 8. Pavel Slavík Reagovat

  Pan Chovanec mi dělal na balkon síť proti holubům a hroty proti holubům. S jeho prací jsem byl spokojený. Můžu doporučit.

 9. Bytový dům - Nový Lískovec Reagovat

  Za bytový dům v Novém Lískovci, kdy nám p.Chovanec montoval na okna hroty proti holubům, mohu firmu jen doporučit. Super rychlá domluva, i realizace, pěkná práce. Proto doporučuji.

 10. BRNO - NOVÝ LÍSKOVEC, OBLÁ 14 Reagovat

  Pan Chovanec velmi rychle a ochotně nainstaloval síť na balkoně jako ochranu pro moji kočičku. Dekuji za kvalitně odvedenou práci!

 11. Sítě na balkon - zatepleného a proskleného Reagovat

  Potreboval jsem zasitovat balkon, aby nevypadly kocky. Od prvopocatku bylo jednani perfektni, vcetne samotne realizace. Je divne, ze tu jsou same pozitivni komentare a i kdyz se snazim najit neco negativniho, tak jednoduse nic nenachazim. 🙂 Sluzby pana Chovance doporucuji.

 12. Jana Nováková Reagovat

  Firmu pana Chovance mohu jen doporučit. Instalace ochranných sítí proti pádu koček bez vrtání proběhla k maximální spokojenosti. Vstřícnost, ochota, cena, komunikace – vše na 100%. Děkuji🐾🐈🐈🐾
  Přerov

 13. SVJ Žitná 21 Brno Řečkovice Reagovat

  Firma pana Chovance je jednou z malá firem, na kterou je spoleh. Aktuálně máme zasíťovanou celou střechu na našem domě k naprosté spokojenosti. A když byl s čím koliv problém, pan Chovanec se snaží hned najít řešení ke spokojenosti zákazníků.

  Vřele doporučuji spolupráci s touto firmou.

 14. SVJ Žitná 15, Brno Reagovat

  Tato firma instalovala sítě proti holubům a jinému ptactvu na balkony ve společných prostorách našeho SVJ Žitná 15 v Brně – Řečkovicích. Firmu pana Chovance doporučujeme. Instalace byla provedena odborně, celkově akci hodnotíme kladně.

 15. Vejchoda Miroslav Reagovat

  Spolupráce s firmou pana Chovance byla ke vší spokojenosti. Vejchoda Miroslav Předseda SVJ.SÍDLIŠTĚ 501 HRUŠOVANY u BRNA

 16. SVJ Žitná 21 Brno Řečkovice Reagovat

  S firmou pana Chovance jsme spolupracovali zatím jednou a to na zasíťování společných balkonů v našem panelovém domě. Naprostá spokojenost, super jednání a přijatelná cenová nabídka. Aktuálně máme s firmou podepsanou smlouvu na zasíťování celé střechy proti holubům. Je pravdou, že nic není problém a pan Chovanec se vždy snaží vyjít maximálně vstříc zákazníkovi. Takže vřele doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.